Merak Edilenler

VETERİNER HEKİMİNİZE
NE ZAMAN BAŞ VURMALISINIZ?

Evcil hayvanınızla ilgili herhangi bir konuda fikir edinebilmenin tek yolu, onların hareket ve davranışlarını dikkatlice izlemekten geçer. Hiç şüphe yoktur ki evcil hayvanınızı en iyi siz tanırsınız ve yolunda gitmeyen şeyleri ilk önce sizin fark etmeniz gerekir. Bununla birlikte, evcil hayvanınızı her gün görmeyen aile bireyleri ya da arkadaşlarınız sizin fark edemediğiniz ufak tefek ayrıntıları fark edebilir.

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, TOKSOPPLAZMOZİS, AŞILAMA VE SONRASI, KİST HİDATİK, ENGELLİ KEDİ BAKIMI, AĞRI KONTROLÜ, NE ZAMAN KISIRLAŞTIRMALI?, HASTALIK BELİRTİLERİ, ZEHİRLENME, ALLERJİ, KANSER, YAVRU KEDİ VE KÖPEK BAKIMIBİLİYOR MUYDUNUZ?

Üç renkten oluşan kedilerin ortak özellikleri dişi olmasıdır. Üç renkli diye tabir ettiğimiz siyah, sarı, beyaz renkleri bir arada taşıyan kedilere "Calico" yada "Tricolor" denir ve her zaman dişi olurlar. Üç renkli erkek kedi çıkma ihtimali 3000/1'dir. Üç renkli erkek kediler gen sorununa bağlı kısırdır ve 10.000/1 oranında kısır olmayan 3 renkli erkek kedi çıkabilir.
Ekran görüntüsü 2024-01-16 185224
Müşteri Hizmetleri
Scan the code
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?